Kıymetli Takipçilerimiz;

       "Narsal Bilgi Sistemleri Dünyası" web sayfamız 2012 yılında "Narsal Kültürü", açık kaynak ruhu ve bilginin gücüne inanarak kuruldu. Bilişim dünyasında kısıtlı Türkçe kaynak eksikliğini ve yeni nesillere örnek olmak adına teknik insanlar için çok zor olan mesleki bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar emek veren ekibimize ait genel bilgiler aşağıda yer almaktadır. Bizlere vermiş olduğunuz değer için çok teşekkür ederiz.

  

Onursal Başkan Cengiz HAŞİMOĞLU

       1980 yılında Endüstri Mühendisi olarak başladığı mesleğe 2017 yılında Bilgi İşlem müdürü olarak emekli olmuştur. Bilgi ve tecrübelerini yeni nesillere aktarmaya devam etmektedir. Web sayfamıza ve bizlere vermiş olduğu tecrübe paylaşımı için çok teşekkür ederiz.

 

Kurucumuz Gökhan ARSLAN

     2005 yılında teknik uzman olarak başladığı iş hayatında, kamu ve özel sektörlere ait birçok projede görev almıştır. Pardus Linux, Oracle Solaris, Suse Linux, Oracle Linux, Oracle Database, Oracle Middleware, Apache vb. sayısız Linux platformlu projelerde aktif rol almıştır.

         2013 yılında çalışmaya başladığı kamuya hizmet veren özel bir yazılım firmasında, 2017 yılından itibaren Sistem Destek Ekip Lideri görevini yürütmektedir. Cloud, Oracle Database, Oracle Middleware, VMware, Windows / Linux sistemlerde danışmanlık ve aktif saha proje görevlerini yürütmeye devam etmektedir. Kasım 2020 tarihinde "Pardus Sistem Yönetimi" kitabı yayınlamıştır. 

      Bilgi ve iletişim için Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta gönderebilirsiniz.